انتخاب بهترین شرکت سمپاشی

این مورد را ارزیابی کنید
(19 رای‌ها)

انتخاب بهترین شرکت سمپاشی

تعداد زیادی از کسانی که دچار مشکل آفات می باشند و از بین بردن برخی از این آفات بسیار مشکل می باشد در انتخاب شرکت های معتبر سمپاشی یا بهترین شرکت سمپاشی دچار تردید می شوند .

ما در این مقاله راهکار مناسب برای انتخاب بهترین شرکت سمپاشی را آموزش می دهیم و در پایان لیست شرکتهای سمپاشی دارای مجوز بهداشت در تهران را ارایه می دهیم و راه دسترسی به لیست شرکت های مجاز سمپاشی را در سایر استانها بیان می کنیم.همچنین در رابطه با روش محاسبه قیمت سمپاشی توضیحاتی ارایه می دهیم . 

 برای سمپاشی منازل و ساختمان ها ابتدا سعی کنید که از شرکت های سمپاشی که سابقه ارایه خدمات به دوستان و آشنایان شما رو داشتند و توانستند رضایت آنها را ( به لحاظ حل مشکل و سایر مسایل از قبیل رعایت بهداشت، نظم، ایمنی و دانش فنی و کار کارشناسی ) جلب کرده اند استفاده کنید . در غیر اینصورت شخصاً نسبت به تحقیق و بررسی اعتبار یک شرکت سمپاشی به روش زیر عمل کنید :

1- ثبت شرکت : شرکت های معتبر سمپاشی بایستی در اداره ثبت شرکت ها و روزنامه رسمی به ثبت رسیده باشد و دارای آدرس و تلفن ثابت و مدیر عامل و هیئت مدیره باشد . برای این منظور می توانید به سایت روزنامه رسمی مراجعه کنید و با جستجوی نام شرکت از ثبت و تغییرات آن اطمینان حاصل کنید .

برای مثال آگهی تغییرات آدرس شرکت ارمغان بهداشت محیط را روزنامه رسمی و آگهی تغییرات مدیر عامل را در روزنامه رسمی  مشاهده کنید .

2-مجوز بهداشت :  شرکت های معتبر سمپاشی  بایستی دارای مجوز بهداشت معتبر از دانشگاه علوم پزشکی باشد . این مجوز بایستی از دانشگاه علوم پزشکی شهر محل اقامت صادر شده باشد و تاریخ معتبر داشته باشد .

برای اعتبار سنجی می توانید وارد سایت دانشگاه علوم پزشکی مربوطه شوید و در قسمت معاونت بهداشتی و زیر مجموعه مرکز سلامت محیط و کار، لیست شرکتهای دارای مجوز را ببینید .

برای مثال میتوانید مجوز بهداشت شرکت ارمغان بهداشت محیط  را از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران  بررسی کنید . 

چون تهران دارای سه دانشگاه علوم پزشکی اصلی می باشد بری دریافت لیست سایر شرکت های سمپاشی می توانید به لیست شرکتهای مجاز سمپاشی دانشگاه ایران و لیست شرکتهای سمپاشی دانشگاه شهید بهشتی مراجعه کنید. 

3-روزمه شرکت سمپاشی : با شرکت سمپاشی مورد نظرتون تماس بگیرید و از آنها بخواهید لیست مشتریان خود را در اختیار شما قرار دهند و با تحقیق از طریق مشتریان آنها و بررسی رزومه فعالیت آنها به اعتبار سنجی مشتریان بپردازید .
از مشتریان آنها بخواهید به سوالهای شما در رابطه با سابقه فعالیت ، مسایل مربوط به ایمنی کار و توان حل مشکل و توان انجام کار کارشناسی و اخلاق و رفتار پرسنل پیمانکار سمپاشی اظهار نظر کنند .

4-تحقیق اینترنتی : از طریق سایت های مانند گوگل مپ google maps  و سایر شبکه های اجتماعی ، نظرات کاربران شرکت سمپاشی را بررسی کنید . البته همیشه در نظر بگیرید که رقبای آن شرکت ممکن است نسبت به درج نظرات غیر واقعی و رقابت ناسالم در پیج آن شرکت اقدام کنند.

شما هم سعی کنید هنگام دریافت هر گونه خدمات مثل رستوران یا سمپاشی یا سازمانها، نظرات واقعی خود را در گوگل مپ درج کنید تا به دیگران در انتخاب بهترین شرکت (سمپاشی )کمک کنید. 

5- قیمت سمپاشی : در نهایت مسئله ای که برای تعداد از کاربران مهم است قیمت سمپاشی منازل و ساختمان می باشد .

از آنجاییکه نفس کار یک کار خدماتی می باشد و دارای فاکتورهای متعددی می باشد و شرکتهای سمپاشی فاقد اتحادیه و انجمن می باشند، قیمت گذاری در این خصوص از طریق هیچ مرجع دولتی صورت نگرفته است .

ولی به قول معروف هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست .

لذا همانطور که مشخص و مبرهن است نباید از خدمات شرکتهای خیلی ارزان و خیلی گران استفاده کرد .

مثلاً برای انجام یک کار ساس در واحد مسکونی نمیتوان به شرکتی که قیمت سمپاشی آن  250000تومان می گیرد اعتماد کرد و لازم نیست از شرکتی که 1500000می گیرد خدمات دریافت کنیم .

میانگین قیمتی را از چند شرکت بدست آورید و برای یک شرکت سمپاشی معتبر یک بازه استاندارد تعریف کنید . طبیعتا مقدار کمی قیمت بالاتر  برای دریافت خدمات معتبر اشکالی ندارد.

معمولاً فاکتورهایی که برای قیمت سمپاشی منازل  یا هزینه برآوردی سمپاشی تعیین می شود عبارتند از: 

الف- نوع آفت (قیمت سمپاشی سوسک با قیمت سمپاشی ساس متفاوت است)  

ب-شهر محل فعالیت ( ارایه خدمات شرکت سمپاشی تهران یا شرکت سمپاشی کرج در قم قطعاً مشمول هزینه اضافی خواهد بود)

پ-متراژ واحد مسکونی تا حدودی موثر هست ( در شرکت ارمغان بهداشت محیط قیمت سمپاشی تا متراژ 120 متر ثابت می باشد و با متراژ های بالاتر کمی به قیمت کار سمپاشی اضافی می باشد )

ت- نوع ساختمان و طبقه واحد ( برای سمپاشی ساس نوع ساختمان که ویلایی هست یا آپارتمانی و برای سوسک بزرگ آمریکایی طبقه واحد که مثلاً چهارم هست یا زیر همکف و برای موش طبقه واحد مهم هست )

ث- اعتبار شرکت سمپاشی و گارانتی : قطعا شرکت های سمپاشی معتبر برای انجام یک کار واحد هزینه بیشتری را صرف نیروی انسانی،سموم با کیفیت، خدمات گارانتی و ... می کنند تا یک شخصی که فاقد شرکت می باشد . 

6- از شرکت سمپاشی بخواهید با ارسال پیش فاکتور و فاکتور دقیق نوع دقیق آفتی که مبارزه کرده است و دوره تضمین و شرایط تضمین را دقیقاً شرح دهد.

برای مثال موارد زیادی پیش آمده که هدف سمپاشی موش بوده است ولی مشتری انتظار داشته که سوسک های داخل منزل هم از بین برود .

does employer and the pest control  contractor understand the contract

یا برخی از شرکتهای سمپاشی مبلغی بابت ایاب و ذهاب به قیمت کار اضافه می کنند یا برای دوره تضمین مبلغی مازاد دریافت می کنند .

در صورت بروز مشکل پس از ارایه خدمات و اختلاف نظر ، مستنداتی مانند پیش فاکتور و فاکتور اصلی کمک کننده  می باشد .

نویسنده : مهندس وحید مرادی مهر

شرکت سمپاشی  ارمغان بهداشت محیط در تهران، کرج و ساوه دارای شعبه فعال می باشد و می تواند سمپاشی منازل و سازما ن ها را انجام دهد و در سایر استان ها صرفاً نسبت به انجام سمپاشی با سازما ن ها و کارخانجات اقدام می کند.

برای آموزش سمپاشی موش و طعمه گذاری موش کلیک کنید .

برای سمپاشی سوسک ریز آلمانی و سوسک آمریکاییاینجا را کلیک کنید . 

 

 

دیدگاه‌ها   

0 #7 مدیریت ارمغان بهداشت 1399-01-19 00:33
به نقل از علیرضا:
با سلام دیشب اولین ساس رودستم حس کردم توی کیسه فریزر زندانیش کردم تا صبح بیدار موندم تختم زیر نظر گرفتم پرن از بچه هاشون الان باید چیکار کنم روی بدنم جای گزش نیست ولی مطميينم که ساسن دارم دیونه میشم اگر بدونم فقط توی تختن میندازمش دور چون میگن درست نمیشه کار هر شرکتی نیستش اگر تضمین داره راهنمایی کنید مرسی

سلام علیرضا
ساس تو یه خونه همه رو نمیزنه
ممکنه تو یه خونه فقط یکی رو نیش بزنه براساس علاقه خودش به گروه خونی،رنگ پوست و رنگ چشم و رنگ لباس و ...
از طرف دیگه با دور انداختن وسایل خونه مشکل حل نمیشه چون معمولا توی همه وسایل هست
شما میتونید یه شرکت معتبر سمپاشی پیدا کنید و کار رو بهش واگذار کنید
همچنین میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ساس مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://www.sampashi.net/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A2%D9%81%D8%A7%D8%AA/%D8%B3%D9%85%D9%BE%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B3.html
نقل قول کردن
0 #6 علیرضا 1398-12-21 07:15
با سلام دیشب اولین ساس رودستم حس کردم توی کیسه فریزر زندانیش کردم تا صبح بیدار موندم تختم زیر نظر گرفتم پرن از بچه هاشون الان باید چیکار کنم روی بدنم جای گزش نیست ولی مطميينم که ساسن دارم دیونه میشم اگر بدونم فقط توی تختن میندازمش دور چون میگن درست نمیشه کار هر شرکتی نیستش اگر تضمین داره راهنمایی کنید مرسی
نقل قول کردن
0 #5 مدیریت ارمغان بهداشت 1398-10-27 11:30
به نقل از عارف حمزه زاده:
سلام خونم از این انگل های کبوتر پیدا شده همونای که مثل یه دونه هندوانه کوچیک هستن یه سم‌ میشه معرفی کنید

لطفا به صفحه سمپاشی کنه مراجعه کنید .
تعدادی از سموم موثر برای کنه نام برده شده است .
نقل قول کردن
0 #4 عارف حمزه زاده 1398-10-22 21:35
سلام خونم از این انگل های کبوتر پیدا شده همونای که مثل یه دونه هندوانه کوچیک هستن یه سم‌ میشه معرفی کنید
نقل قول کردن
0 #3 سیمین 1398-07-23 12:05
برای سمپاشی سوسک ریز کابینت، به کمک نیاز دارم. چطوری می تونم ازتون کمک بگیرم؟
نقل قول کردن
0 #2 مدیریت ارمغان بهداشت 1398-03-23 22:46
به نقل از بیژن صباغ:
با سلام
من یکبار تمام منزل را برای نابودی ساس سمپاشی کردم ولی ثمری نداست.تطفا بفرماببد اگر بخواهم مجداد اینکار را انجام دهم جه تضمینی وجود دارد و جقدر هزینه میبرد.

سلام آقای صباغ
سمپاشی ساس متاسفانه سمپاشی بسیار سختی هست و به دلیل مقاومت حشره ساس به خیلی از سموم، من ندیدم کسی خودش سمپاشی رو انجام بده و موفق باشه و خیلی از شرکتهای سمپاشی هم قادر به ریشه کنی ساس نیستند .
برای مشکل شما توصیه می کنم با شرکتی که قبلاً کا رو انجام دادید تماس بگیرید و بفرمایید مطابق ضمانتنامه سرویس رو بدون دریافت وجه تکرار بکنن و در صورت عدم انجام میتونید به مرجع صادر کننده پروانه بهداشتی یعنی وزارت بهداشت با تلفن 190 شکایت کنید که واقعا موثر هست .
جهت تضمین کار هم بایستی مطابق مقاله فوق نسبت به انتخاب بهترین شرکت سمپاشی اقدام کنید
قیمت کار سمپاشی ساس از 400 تا 700 هزار تومان متغیر هست.
نقل قول کردن
0 #1 بیژن صباغ 1398-03-23 12:03
با سلام
من یکبار تمام منزل را برای نابودی ساس سمپاشی کردم ولی ثمری نداست.تطفا بفرماببد اگر بخواهم مجداد اینکار را انجام دهم جه تضمینی وجود دارد و جقدر هزینه میبرد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید