شرکت مهندسی ارمغان بهداشت محیط در سال 1390 توسط مهندس وحید مرادی مهر کارشناس بهداشت محیط تاسیس شد (آگهی تاسیس روزنامه رسمی ) و همان زمان نسبت به دریافت مجوزهای لازم از معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران (مجوز بهداشت ارمغان بهداشت محیط) اقدام کرد. آخرین آدرس ثبت شده شرکت ارمغان بهداشت محیط  را می توانید در سایت روزنامه رسمی مشاهده کنید. این شرکت با بهره گیری از علوم و توانایی بهداشت محیط و حشره شناسی و استفاده از نیروهای مجرب و شایسته با عقد قرارداد با تعداد زیادی از سازمانها و نهادها توانست شهرت و موقعیت بسیار مناسبی را در کشور بدست آورد .

اکنون ارمغان بهداشت محیط با چندین سال تجربه کاری در امر سمپاشی حشرات و مبارزه با آفات و جانوران موذی و با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و کارآمد بهداشت محیط وکارشناسان حشره شناسی و استفاده از روشهای نوین با کمال افتخار آمادگی دارد در طول سال و در ساعتهای اداری وغیر اداری، خدمت رسانی به وزارتخانه ها و ادارات دولتی و خصوصی، بیمارستانها، هتلها،دانشگاه ها،مدارس کارخانجات،کارگاه ها،انبارهای مواد غذایی،رستورانها را  ارائه می دهد.

همچنین فروشگاه سم و تجهیزات سمپاشی ارمغان بهداشت محیط توزیع کننده سموم با کیفیت بهداشتی و کشاورزی و تجهیزات سمپاشی می باشد .

رسالت شرکت

ارمغان بهداشت محیط یک شرکت ارائه دهنده خدمات سمپاشی و دفع آفات و فروش سم و تجهیزات سمپاشی در سطح کشور می باشد.

ما به دنبال ارائه خدمات با کیفیت برتر به مشتریان خود و حل اساسی مشکلات مربوط به آفات آنها با رعایت اصول ایمنی،زیست محیطی و بهداشتی هستیم.ما برای کسب سود متعارف که با رشد بلند مدت شرکت توازن داشته باشد و حفظ منافع صاحبان سهام و اجرای تعهدات نسبت به جامعه و محیط، فعالیت خود را مسئولانه اداره می کنیم.

فهرست